KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12224483
nr 1222 4483
Etsningar
2 st, signerad. Avar, Figurer, 150-upplaga, ramens innermått: 75x55
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:44:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
1.000 kr
800 kr
6
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.500 kr
1.300 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
6
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6